נוימרק בכר רודין

מקרקעין - נדל"ן

עסקאות נדלן טומנות בחובן סכומי כסף רבים, לעתים זהו כל הונם של זוג צעיר ולעתים זהו צעד מחושב בדרך להתפתחות כלכלית. בעזרת הניסיון, המקצועיות, הידע  הרב בתחום והיחס האישי שלנו נוכל לצעוד יחדיו לעסקה מיטבית עבורכם.

עורך דין קורן נוימרק, מתמחה בתחום מקרקעין, טיפול, מכירה, השכרה והעברת נדלן. בין היתר אנו מטפלים במכירה והשכרה של קרקעות, מבני מגורים חדשים מקבלן או יד שנייה, מכירה או השכרה של מבניים עסקיים,תיווך וייצוג של משא ומתן בפינויי בינויי או תמ"א 38, פירוק משיתוף מקרקעין, עסקאות קומבינציה וכן רכישת נכסים מכינוס נכסים. משרדנו ממוקם בעיר כרמיאל, אנו מלווים עסקאות בצפון הארץ, כרמיאל , עכו ,וחיפה והסביבה, אך גם במרכז הארץ, תל אביב רבתי.

אנו מלווים את לקוחותינו ומייצגים אותם בכל שלבי העסקה. משלב משא ומתן, בחינה משפטית של נכס,הלוואת המשכנתא, יצירת חוזה מיטבי, וכן ייצוגכם והעברת הנכס בגופים הממשלתיים.

טיפים לרכישת נדלן:

  • בדיקה מעמיקה לפני הרכישה, לדוגמא בקנייה יד שנייה יש לבחון שאין שעבודים או עיקולים על הנכס ומי בעל הנכס, בדירה מקבלן כדאי לבחון פרויקטים קודמים שלו ואת רישומו בפנקס הקבלנים ולפני רכישת מגרש יש לוודא שהוא איננו אדמה חקלאית.
  • בחינת הנכס בטאבו (בלשכת רישום מקרקעין) לפי מסר גוש, חלקה ותת חלקה ולא לפי כתובת המגורים.
  • בחוזה יש להוסיף נכסים נלווים כגון מחסן או חנייה,
  • יש להבין ולהבהיר את כל סעיפי החוזה.
  • כדאי לבחון את הנכס מספר פעמים, בשעות שונות לאיתור ליקויים .
  • חשוב מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין מטעמכם שיסייע לכם בעין מקצועית ומנוסה בכל התהליך ולא להסתמך על סיוע משפטי של הצד השני.

נשמח לעמוד לצדכם בצעד משמעותי זה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן